Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 23-07-2018

10-й місячний день

Знак: Стрілець
Стихія: вогоньРозрахунки

Інший день:Фаза: друга чверть10-й місячний день
Символи — "Фонтан", "Гриб", "Джерело", "Фалос".
Цього дня йде включення пам`яті, карми, і всі події, що відбуваються, треба розглядати з цієї точки зору. І якщо ви не знаєте своє коріння, то цього дня шляхом самопоглиблення можна вийти на свої традиції.
Практики в 10-й місячний день повинні бути направлені на зміцнення власного дому, як на продовження традиції. Цього дня добре говорити про батьків і предків. Якщо 10-й місячний день припаде на сімейне свято, і ви відмітите його всією сім`єю — це і буде продовженням традицій. Цього дня потрібно покращувати взаємини в сім`ї, вирішувати сімейні чи родинні проблеми і прагнути до взаєморозуміння. Добре, наприклад, розповісти випадок дитині з її дитинства, який вона не пам`ятає, або зі свого дитинства.
Цей день ще називається «Домостроєм». Людина набирає енергію в сім`ї. Але і витрачати цю енергію необхідно лише на сім`ю, дім. Добре в 10-й місячний день медитувати на портрети предків, розглядати їх, знаходити спільне з собою, спільні риси вдачі, поведінки. Цей день сприятливий також для відпочинку. Дуже добре, якщо він випав ще і на п`ятницю. В цьому випадку ви не будете витрачати енергію дня, а, навпаки, заряджатимете нею. Слабких членів сім`ї ви живите, а сильні члени сім`ї поділяться енергією з вами. Йде кругообіг енергії, і всі в цьому процесі отримують енергію.
Цього дня добре митися в бані і проводити очищувальні процедури з рідинами, якщо Місяць в цей час буде не у водних знаках. У 10-й місячний день бажано пити багато рідин, корисним буде сімейний чай. Рідина є символом джерела традицій, до якого ви разом припадаєте. Показано розпочинати будівництво вдома або щось будувати для дому.
У 10-й місячний день не можна проявляти негативні эмоції, вдома не має бути конфліктів. З енергією 10-го місячного дня зв`язана чакра Свадхистхана. Це якраз той рівень, якому відповідає назва «Фалос». Чоловік передає свою традицію, а жінка зберігає її.
Орган дня — кістки грудей. Вони пов`язані зі знаком Раку, це також джерело традицій.
Якщо людина неправильно використовує енергію, то це веде до порушення імунної системи і до онкології. Частіше всього буває онкологія статевих органів, онкологія предстальной залози у чоловіків, оскільки джерелом і носієм традицій все ж таки являється чоловік.
Люди, які народилися в 10-й місячний день, з народження мають доступ до цього джерела, у них є вихід на традиції. Ці люди самі являються джерелом енергії для інших людей. І інші люди так і повинні їх сприймати.
Але якщо людина 10-го місячного дня не розвивається, то стає корисливою. У неї енергії багато, і люди сприймають її як джерело, тому вона може використовувати свою чарівливість і силу в корисливих цілях, може стати корисливою, даючи людям якусь пораду. Як правило, поради ці правильні, оскільки джерело не замутнене. Інша справа, що небажання розвиватися приводить таких людей до онкології, і джерело просто може бути засипане піском.