Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 19-06-2018

6-й місячний день

Знак: Діва
Стихія: земляРозрахунки

Інший день:Фаза: новий місяць24-й місячний день
Символи дня — «Ведмідь», «Шива». Цей день пов`язаний з чоловічою статевою енергією, як 17-й місячний день пов`язаний з жіночою. Процес руйнування старого і створення нового. Цей день працюючим над собою людям може принести пробудження величезних сил і стати днем прозріння.
Слід боротися із безвихідністю. У 24-й місячний день часто реалізується родове прокляття, тому треба бути дуже уважним до того, що відбувається. Не можна допускати, щоб цього дня людину охоплювало почуття безвихідності. Людина повинна бачити нитку, яку вона продовжує і яку продовжуватимуть після неї. Завжди є вихід, є можливість очиститися, навіть в самий останній момент, ніколи не пізно зробити крок до позбавлення від гріхів.
24-й місячний день небезпечний зворотним процесом, тобто справи, початі цього дня, можуть перекинутися, і результат може виявитися протилежним. І залежить це від того, що в собі містить сама людина.
Цю енергію необхідно реалізовувати, але оскільки енергія величезної сили, то потрібні спеціальні практики. Цього дня необхідні фізичні навантаження і спеціальні фізичні вправи. 24-й місячний день дуже сприятливий для лікування різних хвороб різними методами, у тому числі і екстрасенсорними. Добре готувати ліки.
Основна сила цього дня — сила сексуальної чоловічої енергії, це день сексу і зачаття, коли чоловіча енергія трансформується в жіночу. Залишати без уваги сексуальну енергію цього дня не можна. Можна її сублімувати в творчості.
У 24-й місячний день корисно пити відвар ромашки і жувати просо. Дуже корисно заряджати від сосни, постояти до неї спиною. 24-й місячний день показаний для роботи з силами природи, дуже сприятливий для закладання фундаменту і будівництва будинку.
Не рекомендується бути у великому натовпі народу. Сексуальна енергія пов`язана з Плутоном — колективною енергією, тому можна не впоратися з нею. Не рекомендується ходити на мітинги. Небезпечно проявляти жорстокість і садизм.
З 24-м місячним днем пов`язаний анус і чакра «смертні брами». Ця чакра знаходиться між анусом і статевими органами. Це дуже важливий центр, в китайській медицині називається ТІ: знаходиться він нижче за свадхистхану і являється вхідною точкою для земної енергії. Про цю точку ми повинні знати і пам`ятати. Нереалізована сексуальна енергія цього дня може зробити з людини несвідомого сексуального вампіра.
Сексуальний вампіризм може виявитися де завгодно: у транспорті, на роботі, скрізь, де збираються резонансні люди.
Людина не усвідомлює того, що відбувається, але прослідкуєте: ви розмовляєте з кимось і раптом у вас підкошуються ноги, ви відчуваєте, що розряджений весь низ, досить специфічне відчуття.
Нереалізована енергія може закупорити вхід земної енергії, і людина втратить орієнтацію в житті. Це окремий випадок. Та в будь-якому разі людина отримуватиме лише верхні енергії, а оскільки ця чакра пов`язана з Нептуном, прояви залежатимуть від якості вашого нептуна.
Це може бути виражено і в мимовільному бунті. Нереалізована енергія може стати причиною захворювання прямої кишки.
Люди, народжені в 24-й місячний день, від народження несуть в собі цей величезний потенціал енергії, можуть бути незвичайними магами, ділитися із людьми на всіх рівнях енергією. Це відбувається несвідомо, але такі люди відчувають потребу поділитися із тими, хто їх оточує цією енергією.
Якщо людина, народжена в 24-й місячний день, не розвивається, то вона не живе, а ніби спить на ходу, неадекватно реагує на світ.
Величезна енергія у неї блокована, звідси загальмованість. Як сублімувати цю енергію? Простим способом сублімації енергії є природна зміна положення тіла. Ідеальне — це стійка на голові. Якщо її зробити не можете, то потрібно робити такі вправи, щоб стегна піднімати вище голови: ту ж «берізку». Таким чином, енергія потече у верхні центри. Відразу відчуєте сприятливий ефект. Другий спосіб — це сильне фізичне навантаження цього дня. Тоді також ця енергія не буде застоюватись.