Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 22-10-2018

14-й місячний день

Знак: Овен
Стихія: вогоньРозрахунки

Інший день:Фаза: повня27-й місячний день
Символи дня — «Тризубець», «Жезл», «Корабель». Із тризубцем пов`язаний нептун. Число 27 в сумі цифр дає 9 — нептун. Цього дня йде процес отримання сокровенних, таємних знань по лінії нептуна. 27-й місячний день — це день надій і пошуків. Перед людиною стоїть завдання знайти самого себе і передати те, що вона має іншим людям. Результатом внутрішньої роботи буде вдосконалення світу. Саме усвідомлення цього в 27-й місячний день і допоможе включитися в сокровенні, таємні знання. Все, що ми робимо в житті, ми робимо не для себе. На цьому засновано багато духовних практик.
Коли людина просить допомоги тільки для себе, то вона отримає мало, а коли вона попросить і для інших, то на неї піде потік енергії. У християнських молитвах теж йде прохання для всього світу. Чиста людина із чистим полем сприяє очищенню інших.
У 27-й місячний день ми повинні позбавлятися від ілюзій і усвідомлювати відповідальність за кожен свій вчинок, особливо якщо цей день випадає в неділю.
Це чудовий день для медитації, в якій є можливість отримати сокровенні, таємні знання і практики. Але не можна свідомо піддавати себе гіпнотичному впливу. Один з поширених способів неусвідомлюваної дії, коли включається радіо або телебачення, а ми займаємося своїми справами. У цей момент нам можуть внушити все, що завгодно. Оскільки все почуте залишається в голові без критичної оцінки. Тому в 27-й місячний день не рекомендується щось робити при включеному джерелі інформації, а якщо включили, то слухайте уважно. Несприятливо занурюватися в транс від алкогольних і дурманних речовин. Оскільки цього дня йдуть сокровенні знання, то ми повинні не спати в повному розумінні цього слова. Не рекомендується довго спати, щоб не пропустити одкровення. Не слід слухати музику, яка діє на нижні центри, особливо важкий рок. Краще слухати музику, яка вводитиме вас в тонші стани. Музика діє на енергетичні центри дуже сильно. Спазми від сучасної музики, як правило, відчуваються на нижніх чакрах, в Муладхарі. Духовна музика чистить і відкриває чакри Анахату і Вішудху.
Дуже несприятливо розглядати себе цього дня в дзеркалі: можна ототожнитися із своїм двійником і піти в інший світ. Дні, що містять в собі дев`ятку (9, 18, 27) в цьому відношенні небезпечні. Не треба цього дня здавати кров. Краще не стикатися з вогнем.
У 27-й місячний день погано переїдати. Не слід їсти картоплю і цитрусові. Не починати справи: вони, як правило, не приносять результатів. Якщо хочете завалити справу, то можете почати її в 27-й день.
Із 27-м місячним днем пов`язані чакри Вішудха і Муладхара. Хвороби — тромбофлебіт і лейкоз.
Люди, народжені в 27-й місячний день, несуть сокровенні, таємні знання, але користуються ними по-різному. Часто вони перебувають в стані коливання, неспокою, тому мало говорять, і часто не реалізують ці свої потенції. Люди, які встали на вищий шлях розвитку, можуть бути цілителями і пізнати вищу любов, оскільки «9» — це вища іпостась Венери і є вищою любов`ю і гармонією. Люди, народжені цього дня, можуть стати вербальними магами, тобто діяти в світі і на інших людей через слово, молитву. Люди, що не розвиваються, народжені цього дня, можуть стати алкоголіками, наркоманами.