Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 22-01-2019

17-й місячний день

Знак: Лев
Стихія: вогоньРозрахунки

Інший день:Фаза: повня3-й місячний день
Символ — "Барс", або "Леопард". День астральної боротьби. У 1 і 2-й місячні дні очистили душу і тіло, а зараз настав час очистити астрал.
Цього дня сама людина може оцінити свою астральну енергію шляхом концентрації на ній. Необхідно проводити очисні вправи для астралу, а також практики по накопиченню астральної енергії.
У кожному суглобі у нас знаходиться енергетичний центр як вихід на один з рівнів астрального тіла, тому добре робити фізичні вправи. Треба розминати пальці. посувати плечима, добре зробити вправи на поліпшення рухливості суглобів. Якщо суглоби не в порядку, відбувається застій астральної енергії. Цього дня, добре також, працювати з енергетичними полями, тобто з біополем. Астральне тіло являє собою не тільки наш енергетичний каркас, але й емоції. Тому в 3-й місячний день треба звільнятися від негативних емоцій, бути уважним до своїх реакцій, при контактах.
У 3-й місячний день ми можемо визначити, де у нас накопичується негативна енергія, перенести її у Маніпуру і спалити.
Як правило, це день провокацій, потрібно про це пам`ятати і постаратися не переводити негативні енергії в які-які інші види енергії, давати волю рукам. Розлита олія цього дня — знак того, що ви не володієте астральними енергіями.
Цього дня не рекомендується відливати метал, срібні речі і точити ножі. Сприятливо помасажувати вуха і потилицю і провести процедури для цих органів. Можна поставити гірчичник на потилицю.
З 3-м місячним днем пов'язана чакра Вішудха — горловий центр. Якщо ви відчуваєте задуху, це також поганий знак. Треба концентруватися на Вішудсі і робити очисні вправи для цієї чакри.
Порушення вимог 3-його місячного дня веде до того що людина стає доступною для астрального нападу, і у неї можуть виникнути пробої на рівні астрального тіла (лярви, порча і врок). Людина стає мстивою і злорадною. Якщо ви зловите себе в 3-й місячний день на цьому і не перешкодите самому собі, може наступити захворювання бронхів або астма.
Людина, народжена в 3-й місячний день, зобов'язана навчитися володіти астральними енергіями і відноситися до них свідомо. Інакше це може бути небезпечно для неї самої, оскільки, володіючи здатністю впливати на людей в астральному плані, людина може наводити на них порчу і вроки. Відбувається це внаслідок емоційних реакцій. Якщо людина дозволяє собі не стримуватися, проявляє мстивість, тим самим вона посилює свою власну карму.