Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 19-12-2018

12-й місячний день

Знак: Телець
Стихія: земляРозрахунки

Інший день:Фаза: друга чверть5-й місячний день
Символ — "Єдиноріг". У цей день відбувається алхімія душі і їжі — трансмутація їжі в астральну енергію. Це день відмови від спокус, коли нам дають зрозуміти, що відповідає нашому розвиткові, а що гальмує його. Потрібно слідкувати за інформацією, яка буде отримуватись. Вона вкаже нам, що корисно, а що шкідливо. Дуже сприятливо вживати свіже молоко і сир — священні продукти цього дня. Правильно вживаючи продукти, можна запастися енергією на цілий місяць. У цей день добре буде купити на ринку все, на що вас "потягнуло". У 5-й місячний день не обов'язково наїдатися, але і голодувати теж не рекомендується. Цей день для того і дається, щоб наповнити в астралі те, що нам необхідно.
Є така приказка: "Хто довго жує, той довго живе". Ретельне пережовування їжі руйнує енергетичні оболонки продукту, і ми безпосередньо одержуємо енергію в "чистому" вигляді. Коли ковтаємо їжу, то відбувається хімічна реакція всередині. Тому головна умова — повільне і ретельне розжовування їжі. У цей день не рекомендується їсти "мертву" їжу, насіння і горіхи, квашену капусту і гриби, тобто усе, що дає життя або мертве. У цей день сприятливо працювати з травами, добре їх збирати, робити настої, заготовлювати ліки. Корисно в цей день когось захищати й охороняти, відстоювати принципи — це зміцнить вашу основу. Сприятливо відправлятися в дорогу. У цей день цікаво відбувається добір людей, які потрібні для розвитку і які заважають. У кожного це відбувається по-різному, але якщо вас довели до сліз, те це корисна для вас людина, тому що сльози в цей день діють очищуюче. Треба з'ясувати причину сліз і обов'язково попрацювати з цією проблемою.
З 5-м місячним днем зв'язана чакра Аджна, що знаходиться в центрі чола, а також стравохід. Концентрація на Аджні дає нам зміцнення власної основи. Нудота і блювота в цей день означають неправильне використання енергії місячного дня. Це знак того, що відбулося астральне отруєння, що може привести до захворювань шлунково-кишкового тракту.
Люди, народжені в 5-й місячний день, як правило, богатирі і маги. Їм не треба багато їжі для життя, тому що будь-яка її кількість йде в них у силу і перетвориться в астральну енергію. Такі люди цінують якісну їжу. Якщо людина, народжена в 5-й місячний день, не розвиває, а "заквашує" отриману енергію, вона стає метушливою і витрачає свій потенціал на дрібниці. На велику справу сил уже не вистачає.