Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 19-12-2018

12-й місячний день

Знак: Телець
Стихія: земляРозрахунки

Інший день:Фаза: друга чверть5-й місячний день
Це єдиний день у всьому місячному циклі, коли будь-яка їжа згорає без залишку, повністю перетворюючись в тканини. Але це не означає, що потрібно допускати надмірності і їсти лише "грубу" їжу. Якраз навпаки, від "грубої" їжі, м'яса і алкоголю варто утриматися, щоб не заважати алхімічним процесам, що відбуваються усередині вашого організму.
Зміни проходять на найтоншому рівні і якщо при цьому втручатися в ці процеси, вживаючи важку їжу, то сили вашого організму в першу чергу йтимуть не на власне трансформацію, а на переробку їжі і виведення шлаків, що, звичайно ж, може спричинити збій у роботі вашої імунної і енергетичної системи і привести до дуже важких захворювань.
Якщо трансформація не відбудеться, клітини будуть не в змозі гнучко реагувати на зміни ситуації, а організм — чинити опір стресам, через що може виникнути хворобливий стан, з яким, унаслідок порушення внутрішніх змін, організм не зможе впоратися, і тоді, знесилений, він просто-напросто почне працювати на виснаження, а це, як правило, призводить до важких захворювань, які зазвичай стають хронічними.
Враховуючи вищесказане, в цей місячний день потрібно їсти досхочу, але переважно легку їжу, побільше пити води.
Дуже корисні молоко і сир.
Слід пам'ятати, що їжа, яка споживається в п'ятий місячний день, стає часткою нас, тому перш ніж скуштувати цю або іншу страву, задумайтеся, чи хочете ви, щоб частина фабричної піци стала часткою вашого організму, або, щоб ваші клітини складалися з пива?
Тут, доречно буде пригадати відомі слова: "Ми є те, що ми їмо". Уважно і ретельно підбирайте продукти для харчування в цю місячну добу. Не можна їсти нічого грубого, і того що нам не подобається. Неякісна або не підходяща саме вам їжа може викликати блювоту.
Найкраще в цей день споживати вегетаріанську їжу, а від консервованих продуктів, солоних і квашених овочів бажано відмовитися.
У цей період категорично протипоказані будь-які види голодування і очищень. Голодування в п'ятий місячний день може негативно позначитися на кістковій структурі.