Головна Місячний календар Місячна астрологія Посівний календар Про сайт Полегшена версія

Сьогодні: 22-01-2019

17-й місячний день

Знак: Лев
Стихія: вогоньРозрахунки

Інший день:Фаза: повня3-й місячний день
Найкориснішим для здоров'я в цю місячну добу будуть активні фізичні вправи, лижні походи, плавання на байдарках, біг на марафонські дистанції і тому подібне. Головне — більше дій. Зрештою, життя — є рух, і тому не варто себе обмежувати в русі.
Фізичні навантаження в третю місячну добу корисні тим, що можуть дати вихід енергії, що накопичується, назовні. Суть всіх енергетичні практик не стільки в тому, щоб накопичити якомога більше енергії а в тому, щоб її "прокачати" через себе. Чим більше через людину проходить енергії, тим здоровіше вона стає, бо в цьому випадку енергією насичується і "промивається" кожна клітинка організму, після чого здоров'я стає не періодом відсутності хвороб, а нормою життя, при якому будь-які нездужання практично виключаються.
Невикористана енергія в третю місячну добу може підірвати здоров'я, оскільки не знайшовши виходу на периферію, вона буде спрямована сама на себе, цебто на руйнування організму.
Той же, хто проігнорує ці поради і замість активних дій піддасться лінощам, а то і проспить весь період, може несподівано для себе виявити, що, прокинувшись, відчує себе втомленим, немовби його всю ніч били палицями. Це говорить про те, що енергія просто-напросто не пройшла крізь енергетичні канали і не омила їх своїм цілющим нектаром, а навпаки, ніби "замулилась" в організмі, спричинивши при цьому багато застійних явищ, як в крові, так і в травному тракті. Тому будьте обережні, краще один день пробігти сто метрів на прогулянці в лісі, ніж потім кілометр по лікарняних коридорах. Вибір завжди залишається за людиною.
Третій місячний день, як період активної дії, пов'язаний з органом, відповідальним за координування наших дій — мозочком, розташованим в потиличній частині голови. Якщо ваш організм зашлакований, то в третю місячну добу ви можете відчувати біль в потилиці. Якщо такі явища спостерігаються, необхідно негайно зайнятися виведенням з організму шлаків і, особливо, в цей період, коли місячні енергії дуже активні. Це вельми хороший період для участі в змаганнях, бо енергетичні можливості людини вельми високі. У багатьох магічних традиціях це — день воїна, тому вітаються заняття бойовими мистецтвами, які дозволять ефективніше витрачати свої сили.